666 282 676     33 816 03 42    biuro@kominki24.org  

   Logowanie  || Twój koszyk jest pusty

piec wolnostojący KOZA K6 - Kratki

Kratki

Ogólne
Moc nominalna (kW)    8
Materiał wykonania    żeliwo
Sprawność cieplna (%)    70
Rodzaj paliwa    sezonowane drewno liściaste (wilgotność ≤20%)
Temperatura spalin (oC)    320
Max długość polan (cm)    35
Rodzaj przeszklenia    proste
Otwieranie drzwi    w lewo
Parametry fizyczne
Waga (kg)    119
Średnica wylotu spalin (mm)    130
Szerokość (cm)    57.8
Wysokość (cm)    63
Głębokość (cm)    49
Certyfikat/Zgodność
Spełnia kryteria EKOPROJEKTU

Efektywność energetyczna
Klasa energetyczna    A
Sezonowa efektywnosc energetyczna (%)    60
współczynnik EEI    91.5
Emisja CO (przy 13% O2) ≤ podawana w %    0.11
Emisja pyłków (pył) (mg/Nm3)    22
Wyposażenie Popielnik

 

Piecyki kominkowe Koza K6 cieszą się popularnością ze względu na swoje zalety, które sprawiają, że są to doskonałe urządzenia do ogrzewania domów i mieszkań. Poniżej przedstawiamy niektóre z nich:

  1. Wysoka wydajność: Piecyki Koza K6 są wydajne i skuteczne w ogrzewaniu pomieszczeń. Dzięki swojemu unikalnemu systemowi spalania zapewniają dużą moc i wysoką efektywność, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania.

  2. Łatwość obsługi: Piecyki Koza K6 są łatwe w obsłudze i posiadają wygodny panel sterowania, który pozwala na łatwe ustawienie parametrów spalania i temperatury pomieszczenia. Dodatkowo, są wyposażone w system automatycznego podtrzymywania temperatury, dzięki czemu użytkowanie jest bardzo wygodne.

  3. Ekonomiczność: Piecyki Koza K6 zużywają minimalną ilość drewna, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy. W porównaniu z innymi systemami grzewczymi, piecyki te są bardzo ekonomiczne i zapewniają duże oszczędności na rachunkach za energię.

  4. Ładny design: Piecyki Koza K6 są wyjątkowo ładne i eleganckie. Ich prosty, ale stylowy design pozwala na dopasowanie ich do różnych wnętrz i stylów aranżacyjnych.

  5. Bezpieczeństwo: Piecyki Koza K6 są bezpieczne w użytkowaniu. Posiadają szereg zabezpieczeń przed przegrzaniem, co zapobiega pożarom. Dodatkowo, ich konstrukcja i wyposażenie spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Piecyki kominkowe Koza K6 są doskonałymi urządzeniami do ogrzewania domów i mieszkań. Są wydajne, łatwe w obsłudze, ekonomiczne i bezpieczne. Dodatkowo, ich stylowy design pozwala na dopasowanie ich do różnych wnętrz. Dlatego też, wiele osób decyduje się na zakup piecyków Koza K6 jako skuteczne i efektywne rozwiązanie grzewcze.

Wariant Cena
Kratki.pl piec KOZA K6 3120.00 zł
Kratki.pl piec KOZA K6 z turbofanem4010.00 zł
Kratki.pl piec KOZA K6 z ASDP 3820.00 zł