666 282 676     33 816 03 42    biuro@kominki24.org  

   Logowanie  || Twój koszyk jest pusty

piec wolnostojący THOR - Kratki

Kratki

7240.00 zł

Dane techniczne

Moc nominalna (kW) 8,0

Zakres mocy grzewczej (kW) 5.5 - 10.0

Sprawność cieplna (%) 78,0

Średnica wylotu spalin (mm) 150

Przeznaczony do rekuperacji Tak

Rodzaj paliwa dopuszczalny brykiet węgla brunatnego, zalecane sezonowane drewno liściaste

Waga (kg) 147,0

Emisja CO (przy 13% O 2 ) ≤ podawana w % 0,10

Temperatura spalin (℃) 276,0

Max długość polan (cm) 30

Zgodność z normą BlmSchV 2 Tak

Rodzaj przeszklenia boczne

Otwieranie drzwi w prawo

Materiał wykonania stal

Szerokość (cm) 45,20

Wysokość (cm) 128,60

Głębokość (cm) 45,20

Dolot powietrza Tak

Wyłożenie komory spalania Tak

Popielnik Tak

Ozdobna szyba typu glass Tak

Wężownica Nie

ASDP - automatyczne sterowanie dopływem powietrza Nie

Turbina TURBOFAN Nie

Panel wodny Nie

 

Piec Thor  to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań na rynku pieców kominkowych. Charakteryzuje się nie tylko doskonałą jakością spalania, ale także wygodą użytkowania i eleganckim designem. W poniższym artykule przyjrzymy się bliżej temu piecowi i dowiemy się, dlaczego warto zainwestować w ten produkt.

Przede wszystkim, piec Thor jest zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale także estetykę. Oryginalny design w połączeniu z nieskazitelną jakością wykonania sprawia, że piec ten stanowi doskonałą ozdobę dla każdego wnętrza. Ponadto, jest on dostępny w różnych wariantach kolorystycznych, co pozwala na idealne dopasowanie do stylu mieszkania.

Piec Thor to także niezwykle wygodne rozwiązanie. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, użytkowanie tego urządzenia jest łatwe i przyjemne. Piec wyposażony jest w system automatycznego podtrzymywania temperatury, który umożliwia utrzymanie stałej temperatury w pomieszczeniu przez wiele godzin. Dodatkowo, system sterowania oparty jest na intuicyjnym panelu dotykowym, który umożliwia łatwe ustawienie parametrów spalania.

Jednym z największych atutów pieca Thor jest jednak doskonała jakość spalania. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu spalania, emisja zanieczyszczeń jest minimalna, a efektywność spalania wynosi nawet do 90%. Oznacza to, że piec ten nie tylko pozwala na skuteczne ogrzewanie pomieszczenia, ale także jest przyjazny dla środowiska.

Nie bez znaczenia jest także ekonomia użytkowania pieca Thor. Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, zużycie paliwa jest minimalne, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania. Ponadto, piec ten posiada system samoczyszczenia, który zapewnia łatwe utrzymanie urządzenia w czystości.

Wszystkie te cechy sprawiają, że piec Thor jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie nie tylko komfort, ale także dbają o środowisko i chcą zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. To piec, który zapewnia nie tylko doskonałą funkcjonalność, ale także elegancki wygląd i wysoką jakość wykonania. Warto zainwestować w ten produkt i cieszyć się nie tylko ciepłem, ale także pięknem wnętrza.